MMMGF215W9B MMMGF215W9B
MMMGF215W9B MMMGF215W9B
MMMGF215W9B MMMGF215W9B
MMMGF215W9B MMMGF215W9B
MMMGF215W9B MMMGF215W9B
3M Gold Privacy Filter Gold, Glossy - For 21.5" Widescreen LCD Monitor - 16:9 - Scratch Resistant, Dust Resistant - 1 Each
Out Of Stock
Item Code: MMMGF215W9B
Manufacturer 3M
Description
Specifications
UNSPSC Code
Weight
0.9lb
Height
0.1in
Width
14.5in
Length
21.7in
Catalog Page Number
NEW
Anti-glare
No
Aspect Ratio
16:9
Blue Light Reduction
Yes
Brand
3M
Brand Name
3M
Category
Screen Filters & Protectors
Color Family
Gold
Country of Origin
United States
Device Supported
Monitor
Display Size Supported
21.5"
Display Type Supported
LCD
Durability
Scratch Resistant
Features
Easy Clean
Film Classification
Gold
Height
10.56"
Limited Warranty
1 Year
Manufacturer
Manufacturer Part Number
GF215W9B
Manufacturer Website Address
http://www.3m.com
Orientation
Landscape
Packaged Quantity
1 each
Product Color
Product Family
Product Line
Product Name
Gold Privacy Filter
Product Type
Privacy Screen Filter
Screen Attachment
Adhesive Strip
Touch Compatibility
No
Viewing Area Dimension
18.77" x 10.56"
Widescreen
Yes
Width
18.75"
Starting from
/
26%
Compare
MMMGF215W9B MMMGF215W9B
MMMGF215W9B MMMGF215W9B
MMMGF215W9B MMMGF215W9B
MMMGF215W9B MMMGF215W9B
MMMGF215W9B MMMGF215W9B
Out Of Stock
Item Code: MMMGF215W9B
Manufacturer 3M
Description
Specifications
UNSPSC Code
Weight
0.9lb
0.1in
14.5in
Length
21.7in
Catalog Page Number
NEW
Anti-glare
Aspect Ratio
16:9
Blue Light Reduction
Brand
Brand Name
Category
Screen Filters & Protectors
Color Family
Country of Origin
United States
Device Supported
Monitor
Display Size Supported
21.5"
Display Type Supported
LCD
Durability
Scratch Resistant
Features
Easy Clean
Film Classification
10.56"
Limited Warranty
1 Year
Manufacturer
Manufacturer Part Number
GF215W9B
Manufacturer Website Address
http://www.3m.com
Orientation
Landscape
Packaged Quantity
1 each
Product Color
Product Family
Product Line
Product Name
Gold Privacy Filter
Product Type
Privacy Screen Filter
Screen Attachment
Adhesive Strip
Touch Compatibility
Viewing Area Dimension
18.77" x 10.56"
Widescreen
18.75"
Starting from
/
26%