MMMAG156W9B MMMAG156W9B
MMMAG156W9B MMMAG156W9B
MMMAG156W9B MMMAG156W9B
MMMAG156W9B MMMAG156W9B
3M Anti-Glare Filter Clear, Matte - For 15.6" Widescreen LCD Notebook, 2 in 1 Notebook - 16:9 - Scratch Resistant, Fingerprint Resistant, Dust Resistant - Anti-glare - 1 Each
Out Of Stock
Item Code: MMMAG156W9B
Manufacturer 3M
Description
More from the Manufacturer
Specifications
UNSPSC Code
Weight
0.3lb
Height
1in
Width
10in
Length
15.3in
Catalog Page Number
NEW
Anti-glare
Yes
Aspect Ratio
16:9
Blue Light Reduction
No
Brand
3M
Brand Name
3M
Category
Screen Filters & Protectors
Color Family
Clear
Country of Origin
United States
Device Supported
Notebook
Display Size Supported
15.6"
Display Type Supported
LCD
Durability
Scratch Resistant
Features
Anti-reflective
Height
7.64"
Limited Warranty
1 Year
Manufacturer
Manufacturer Part Number
AG156W9B
Manufacturer Website Address
http://www.3m.com
Orientation
Landscape
Packaged Quantity
1 each
Product Color
Clear
Product Name
Anti-Glare Filter
Product Type
Standard Screen Filter
Reversible
Yes
Screen Attachment
Adhesive Strip
Touch Compatibility
Viewing Area Dimension
13.57" x 7.64"
Widescreen
Width
13.57"
Starting from
/
28%
Compare
MMMAG156W9B MMMAG156W9B
MMMAG156W9B MMMAG156W9B
MMMAG156W9B MMMAG156W9B
MMMAG156W9B MMMAG156W9B
Out Of Stock
Item Code: MMMAG156W9B
Manufacturer 3M
Description
More from the Manufacturer
Specifications
UNSPSC Code
Weight
0.3lb
1in
10in
Length
15.3in
Catalog Page Number
NEW
Anti-glare
Aspect Ratio
16:9
Blue Light Reduction
No
Brand
Brand Name
Category
Screen Filters & Protectors
Color Family
Country of Origin
United States
Device Supported
Notebook
Display Size Supported
15.6"
Display Type Supported
LCD
Durability
Scratch Resistant
Features
Anti-reflective
7.64"
Limited Warranty
1 Year
Manufacturer
Manufacturer Part Number
AG156W9B
Manufacturer Website Address
http://www.3m.com
Orientation
Landscape
Packaged Quantity
1 each
Product Color
Product Name
Anti-Glare Filter
Product Type
Standard Screen Filter
Reversible
Screen Attachment
Adhesive Strip
Touch Compatibility
Viewing Area Dimension
13.57" x 7.64"
Widescreen
13.57"
Starting from
/
28%